Prima pagina | Stiri | Despre fotografie | Dictionar foto | Flash | Foto pro | Foto tehnica | Foto tutorial | Fotolocatii | Fotomarket | Laboratoare | Resurse | Tips & Tricks

www.foto-magazin.ro
Realizat de fotografi, pentru fotografi.

FAQFAQ SearchCauta in Forum MemberlistLista Membrilor UsergroupsGrupuri de Utilizatori RegisterInregistrare
ProfileProfil Log in to check your private messagesMesaje Personale Log inLog in
Promotie Canon

Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Canon
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wyo
Level 2 Forum User
Level 2 Forum User

PostPosted: Jan 07, 2014 2:48 pm    Post subject: Promotie Canon Reply with quote

Pt mine promotia asta ar fi un moment bun sa fac un upgrade la 70d. Reducerea ar fi de 700ron. Normal as fi facut upgrade-ul prin aprilie insa nu cred sa se ieftineasca cu 700 ron pana atunci prin trecerea timpului. Probabil un 100-300 ron, deci promotia ar fi mai convenabila. De felul meu insa sunt foarte neincrezator, si tara asta m-a invatat asa ceva. Ca atare, poate sa confirme cineva ca a beneficiat de promotia asta pana acum? Adica a si primit banii? Ca ar cam fi trebuit sa se inceapa primirea banilor de reducere.
Back to top
View user's profile Send private message
meseriasul
Newcomer

PostPosted: Jan 07, 2014 4:02 pm    Post subject: Reply with quote

Am beneficiat si eu de o reducere de genul asta de la Canon. Banii i-am primit dupa 5-6 luni.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
wyo
Level 2 Forum User
Level 2 Forum User

PostPosted: Feb 14, 2014 8:22 pm    Post subject: Reply with quote

L-am luat pe 31 ianuarie. Pre vreo 6 feb am trimis datele. Ieri am primit un mail de la ei ca sunt ok si se vor stradui sa returneze cei 700 ron in 28 de zile de la tata acceptului lor, nu de la data achizitiei. No problem. Cam asta e. Acum sa vad si banii virati si e ok. Sunt multumit de aparat, oricum era de asteptat, fata de 30d e avion. Imi era teama de iso dar e ok, mai ok decat 30d-ul.
Ma gandesc ca acum cativa ani isi mai luau unii dslr-uri crezand ca sunt niste compacte mai mari si fac poze mai bune automat. Isi rupeau gatul rapid si plangeau dupa bani. Daca atunci era asa, as vrea sa-i vad acum in puzderia de optiuni si setari.
Back to top
wyo
Level 2 Forum User
Level 2 Forum User

PostPosted: Mar 15, 2014 6:25 am    Post subject: Reply with quote

Pe 12 am primit banii. Totul a fost ok. Voi mai urmari promotia.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Canon All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum